Доставка

Після отримання замовлення від Покупця Продавець здійснює його обробку протягом 3-х (трьох) робочих днів, за умови своєчасної оплати вартості товару. У разі надходження коштів із порушенням термінів, зазначених у п.6.5. публічного договору, термін для обробки замовлення починає перебіг з моменту їх надходження. Після закінчення зазначеного терміну Товар передається перевізнику для доставки його Покупцеві.

Якщо після отримання Замовлення виявиться, що на складі у Продавця відсутня необхідна кількість або асортимент замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця, а також вносить коментарі в замовлення. Покупець має право погодитися прийняти Товар в кількості та асортименті, наявному в наявності, або анулювати дану позицію Товару із Замовлення. У разі неотримання відповіді протягом 3 (трьох) календарних днів з моменту повідомлення, Продавець має право анулювати Замовлення в повному обсязі.

Щоб уникнути випадків шахрайства, при врученні Замовлення особа, яка здійснює доставку має право вимагати пред’явити документ, що засвідчує особу Покупця.

Продавець не несе відповідальності за терміни поставки, а також в разі, якщо Товар не було доставлено з вини Покупця (неправильно вказана адреса, відсутність Покупця за вказаною адресою і т.д.).

Право власності на товар переходить до Покупця з моменту передачі Товару спеціалізованій організації для доставки Покупцеві або з моменту отримання товару Покупцем у випадку доставки товару Покупцю безпосередньо Продавцем.