Спеціальні пропозиції для бізнесу

Для готелів
Для ресторанів
Для роздрібної торгівлі
Для офісу

Оберіть ваш опт

Виберіть тип маски

Захисна тришарова маска 3-ply
Захисна тришарова маска 3-ply
Маска багаторазова KN-95
Маска багаторазова KN-95

Захисна тришарова маска 3-ply

250.00 5,000.00 
Розмір: Універсальний
Subtract Швидка доставка

Маска багаторазова KN-95

2,500.00 60,000.00 
Розмір: Універсальний
Subtract Швидка доставка

Вигідне рішення для ваших цілей у нашому магазині - маски медичні купити оптом: прості тришарові та респіраторного типу. Працюйте безпечно та вигідно - захистіть себе та своїх клієнтів!

Зручні, легкі, комфортні, відповідно стандартів

Захисні маски та антибактеріальні маски у нашому магазині мають всі відповідні сертифікати якості, що є запорукою вашого здоров’я за умови правильного використання. Завдяки вбудованим фіксаторам захисна та антибактеріальна маска щільно прилягає до обличчя та захищає основні шляхи для вірусів та пилу - рот та ніс. В нашому інтернет магазіині засобів індивідуального захисту поспішайте вже сьогодні маски медичні купити оптом з доставкою по всій Україні (крім окупованих територій).

Актуальні новини

Головні та свіжі новини України і світу про COVID-19

FAQ

Так. Захисні маски для обличчя, антибактеріальні маски та антисептики дійсно здатні вберегти від зараження дихальних шляхів. Головна умова - вчасно змінювати захисні маски для обличчя.

Дезінфікування маски для обличчя антисептиком прийнятне як виняткова вимушена міра, задля додаткового захисту. Для того, аби якнайкраще вберегти себе від зараження багаторазові маски для обличчя потрібно прати.

Так. Захисні маски знижують ризик зараження вірусом через чхання або кашель та захищають від інфекції, що передається через брудні руки до рота.

Багаторазову маску можна носити до 8 годин, потім помити її з милом, продезінфікувати та носити ще тричі.